Každý pohádkový příběh je o boji dobra a zla, kdy právě tou odpovědí na zlo, je to dobro, co vykonáme a za sebou ponecháváme, když píšeme vlastní příběh. To, co se kolem nás děje, je náročné uchopit, ale právě tou naší odpovědí je to dobro, které můžeme vykonat a pouhá slušnost, kterou můžeme vyjádřit.

Každý můžeme pomoci, aby pohádkový příběh měl dobrý konec a přinesli jsme mezi lidi tu pozitivní inspiraci, aby i v těžkých chvílích jsme nezapomněli konat. To, co se stalo, se dotýká nás všech, mých přátel, kteří přímo zasahovali, nebo těch, kteří byli přítomni. Naší odpovědí na to vše bylo, že ještě v ten den jsme se s přáteli semkli a udělali vše pro to, abychom zajistili ještě další dárky pro 8 dětí z dětského domova, které jsme ještě 23.12 přes celou republiku osobně doručili. Není potřeba se přeci k tomu všemu vyjadřovat, nebo spekulovat, jak se, co mělo. Všichni to máme v mysli a každý dělá to své maximum. Vždy by naší odpovědí měla být ta podpora a to dobro, které můžeme poslat dál. Fyzicky se stát součástí těch příběhů kolem nás a toho, že dokážeme lidem a dětem kolem sebe dát pocit toho, že tu nejsou na to sami.

Mějte všichni krásné svátky, pokud to jen půjde, nezapomeňte na to krásné, co můžete dokázat a udělat. Protože v každé pohádce dobro zvítězí, a to dobro a duch Vánoc je přeci v nás. Jen se nesmíme stydět za to, že jsme odlišní, naivní a věříme v lepší svět i s tou bolestí, která přichází. Nechci dokonalý svět, jen svět, kde bude pouhá slušnost a úcta.

Přeji Vám všem, abyste měli dostatek času, který můžete trávit s těmi, které milujete a patří do vašich srdcí a příběhů.

Tomáš a jeho Hromová Parta

https://www.facebook.com/tomas.slavata.5/posts/pfbid0hTf7NFdfzQuuR9GJMyvAEdzx8Kdm8L8n72FYdWU3z7P2kmLbLrYK4jeig2ioUwfNl