Podpořte společně se mnou další sen rodiny, která potřebuje pomoci. Paní Božena Lišková má dceru, která potřebuje každodenní péči a dojíždění za doktory. Nemá od dětství ledviny, prodělala dvě nepovedené transplantace a nyní ji chtějí zařadit na třetí. Proto potřebuje automobil, na který nemá dostatek financí. Dostal jsem se k tomuto příběhu náhodou a rád bych společně s vámi pomohl. Nella je moc silná holčina, která bojuje s tím co jí potkalo a zaslouží si naši pomoc a podporu.

Velice rád bych sám za sebe vyzval ostatní sportovce, kamarády a lidi, abychom ukázali sílu naší myšlenky a dali šanci této dívce a její mamince na kvalitní auto. Rozhodl jsem se pomoci a zajistit automobil, který jsem už dojednal s Auto Podbabská, který poskytl za velice krásné peníze Škodu Octavii Combi rok v. 2008 plně servisovaná. Odhadovaná částka i s investicí, aby se auto dalo do stavu, kdy nebude potřeba dalších investic je 150 tisíc korun. Stále nám schází něco kolem 30 000 tisíc. Jsem připraven, pokud se nevybere dostatek peněz auto doplatit, ale věřím, že se můžeme společně zase složit na něco co má smysl a mně zůstane více peněz na ostatní aktivity pro děti a další sny.

Pokud chcete Nelle a její mamince pomoci, můžete peníze zasílat na veřejnou sbírku, která je evidovaná pod Atletikou Tábor a číslem účtu 235117035/0300. Stačí do poznámky napsat „Auto pro Nellu“ a poslat jakoukoliv částku. „Moc vám všem děkuji!!!!!“

Tomáš Slavata