Vážení přátelé divadla a sportu,

dovolujeme si Vás pozvat na jedinečné divadelní cirkusové odpoledne

« Jiné místo ve městě »
projekt CHAPITEAUX
Dne 10. června 2012 od 10.30 Na Špejcharu, Praha 7

Tento unikátní projekt vznikl s myšlenkou podporovat děti z dětských domovů, nabízet jim jiný, inspitarivní pohled na spojení divadla a cirkusu. Děti, ale i dospělí se v každodenním rušeném městě ocitnou v originálním cirkusovém šapitó, kde se představí akrobaté, tanečníci, klauni a kde si budou moci i ti nejmenší vyzkoušet, jaké je to být na chvíli akrobatem či tanečníkem.

Celá akce je pod záštitou souboru Cirk La Putyka – Inspirace dětem. Jde již o třetí ročník unikátní akce pro děti, která je výsledkem úspěšné spolupráce sportovce Tomáše Slavaty a herce Rostislava Nováka, La Putika – Inspirace dětem.

V dopoledním hodinách od 10.30 do 12.30 se děti mohou zúčastnit cirkusových workshopů. Zhruba 20 minutové bloky, kdy si vyzkouší nejrůznější cirkusové aktivity pod vedením zkušených akrobatů:
•    trampolína
•    akrobacie na šálách/lanech
•    akrobacie v šapitó
•    tanec
… a bude k dispozici i skákací hrad pro nejmenší.

Od 14h pak čeká na všechny účastníky divadelní představení « Drak »
Drak je černošská pohádka, která svým netradičním příběhem a vynalézavostí zaujme od nejmenších diváků i ty velké, kteří se znovu přesvědčí, že v každém z nich je kousek malého dítěte, které si chce hrát.

Kromě velké kulturníhoakce a nezapomenutelných zážitků bude během programu k dispozici i občerstvení a další doprovodné akce, které podpořil Nadační Fond Albert.

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na kulturní setkání s Vámi.

Tomáš Slavata a Rostislav Novák

Kontakt na zajištění lístku:
Martina Suchá – La Putyka
martina@laputyka.cz

heslo: Tomáš Slavata