Přímá a okamžitá pomoc je nyní jedinou možnou cestou k tomu, jak zachránit to, co vláda podcenila nebo na co nestačí. Stále reagujeme na vládní nařízení zavážíme dětské domovy, které se dostaly do nelehké situace. Od středy, kdy se avizovala nová opatření, jsme do dnešního dne v kontaktu se ❗️101 dětskými domovy❗️Ve středu jsme ještě nakoupili dalších 😷10 000 respirátorů, 20 000 třívrstvých roušek, 10 000 dětských roušek a ve čtvrtek vyrazili napříč ČR🛣

NEPOLEVÍME a uděláme maximum pro to, abychom si v cíli pandemie mohli říct, že tu nejsme zbyteční. Finiš se blíží, věříme tomu🏁 Pro představu foto mapky, co vše bylo zajištěno během čtvrtka a pátka. Není čas ztrácet čas a za krizovým manažerem musí stát činy nikoliv slova. Dokázali jsme velice rychle jednat a díky tomu jsme dokázali během čtvrtka v šesti lidech zavézt 66 domovů a rozvést 9750 respirátorů FFP2, 18 900 třívrstvých roušek a 6500 dětských roušek. Ještě v pátek, kdy jsem rozvážel, tak Štěpán s Julou zajištovali další nákup a díky tomuto jsme se předzásobili, abychom dokázali po celý Lockdown zajistit potřebnou pomoc.

V tuto chvíli máme 13 850 respirátorů, 34 700 třívrstvých roušek a 12 700 dětských roušek. Díky tomuto dokážeme pokrýt veškerou poptávku všech domovů a moc díky všem přátelům, kteří v tom s námi jsou a finančně se k nám přidali. Bohužel prodej Land Rovera by zdaleka nestačil na to vše. Ivana s firmou SPUR ještě poskytla dalších 5000 nanorespirátorů. Díky moc Zdenek Zikmund Subaru, který zase dokázal rychle reagovat a pomohl nám vykrýt druhé auto, aby mohla zavážet i Pája s Terezkou. Moc díky Všem, kteří v tom jedete se mnou: Hana Horová, Darina Vodrážková, Leoš Navrátil, Petr Vakoč , Roman Ševčík, Miroslav Navrátil, Josef Soukal, Tomáš Kozelek, Tomáš Kučera, Jiří Tichý, Kateřina Krčová, Michal Vršecký, Ivana Oharkova – SPUR. Lucie Hostonská, Jitka Pokorná, Martin Pospíšil, Martin Kolar, Táňa, Petra Režná, Veronika Záhorská, Míša Slunčíková, David Sácký, Věra Císařová, Zdeněk Tomáš atd.