Závodní sezóna se tento víkend naplno rozjela. V sobotu v 5:15 ráno jsem se Štěpán Bechyňa a Jula Horvát zamířil vypomoci na závod Běh Trojmezím do Hrádku nad Nisou pod taktovkou Pavel Jindra, kde jsme se potkali s dětmi z DD Krompach a studenty CEMS. Na tratě dětské i dospělé se postavily nejen děti, ale i my společně s Ivana Kopková z CEMS, která za sebou nechala na trati 10k všechny dámy a s přehledem brala první místo na bedně. Ani já jsem tentokrát neodjel s prázdnou a radoval se z bedny stejně se Stanislav Dvořan,  který mi zdrhnul a doběhl v naší kategorii jako druhý. Já jsem se dostal pod hranici 40min a měl jsem neskutečnou radost.

30728863_10211318699378997_8364091682429337600_n

Moc díky Pavlovi za možnost učásti DD Krompach na běžeckém závodě. Trénink a kila dole konečně přinášejí ovoce. Z Hrádku jsme se přesunuli do DD Krompach, kde se opět dělaly palačinky společně s dětmi. Furt nás to ještě neomrzelo V neděli ráno jsem opět s duem Štěpán a Jula vyrazil na výpomoc na závody v Jablonci nad Nisou na Běh do Pohody pod veděním Michal Francke, David Janata atd. Študáky jsem zanechal u dětí. Ti pro děti připravili cestu za pokladem. Děti nejprve musely studenty najít v lese, pak se hrály hry a hledali Mimoni. Já jsem se mezitím potil na trati a opět se dostal pod hranici 40min na trati 10km, kde byly i kopečky. Ač Štěpán s Julou vyhrožovali, že budou jen fandit, na trať se i tak postavili a bodovali jakbysmet. Super začátek sezóny. Díky studentům za jejich pomoc s dětmi a tetě Markétě a strejdovi Radek Chramosta, že u nich máme otevřené dveře. Tomuto víkendu předcházeli už velké přípravy na celou sezonu a od úterka jsme se nezastavili. V úterý jsem celý den dolaďoval auto a zadní nárazník s navijákem, abych měl lepší manipulaci s vlekem anebo, když budu nakládat auto na valník. Mezí tím jsme se Štěpánem zvládli trénink na kole. Navečer také dorazil William Walace, který dovezl na akce pro děti helmu a plavecké čepice, díky moc Tome. Ve středu už mne čekala přednáška na NGO marketu a celé dopoledne jsem dolaďoval emaily a závody, aby vše krásně zapadlo. Čtvrtek hned ráno jsem jel odvézt krabice po mimoních, pak rychle do Klecan pro další hrnky Mimoňů a také pro diplomy do tiskárny FALON na FTVS, potom rychle trénink na 18 km s Pavlina Polakova a po dokončení tréninku, jsem ještě na noc odjel do Tábora, abych pro Atletiku Tábor dovezl ceny pro děti. Po cestě ještě zabalil kolo do krabice Markéta Roubalová. V Táboře ještě večer akce skřín pro Standu Dvořana, kterou jsme mu pak ještě vezli před sobotníma závodama. Pátek už se nesl v duchu příprav na víkend, instalace ozvučovací techniky, skákací hrad, oprava traktůrku na sekání na sportovní areál Atletiky Řepy a ZŠ Jana Wericha. Podvečer příprava ještě řešení autonehody, kdy nám pán nedal přednost v jízdě a víkend mohl začít, ale to už jsem psal 😊 Mějte krásný večer a moc všem díky. Mezí tím vším se ještě dolaďuje kniha a fakt se máte na co těšit. Cems studeni: Matej Madani, Vojta Brix, Barbora, Ivana a Anička.

Celá fotogalerie zde: https://www.facebook.com/tomas.slavata.5/media_set?set=a.10211318693138841.1073741925.1105813597&type=3