Milé děti a rodiče,

dovolte mi Vás jménem  Rosti Nováka  a Tomáše Slavaty pozvat v rámci projektu La Putyka – Inspirace dětem na divadelní představení Slapstick Sonata. Také můžete zaslat finanční dar, abychom mohli přispět dětem na cestu, ze vzdálenějších domovů a ten kdo přispěje má vše zdarma a může vzít celou svou rodinu.

Číslo učtu veřejné sbírky : č.u. 235117035/0300

V letošním roce vstoupil tento unikátní projekt do třetího ročníku. Projekt vznikl s myšlenkou podporovat Vás, děti z dětských domovů, nabízet jiný, inspirativní pohled na spojení divadla a cirkusu. Na chvíli se ocitnete v pomyslném cirkusovém šapitó, kde se Vám představí akrobaté, tanečníci a klauni. Může přijít také rodina, která by si takové vystoupení nemohla dovolit a to stačí jen napsat na tomasslavata@seznam.cz

Diváci se mohou těšit na představení Slapstick Sonata, představení, které spojuje Mozartovy sonáty s groteskní komedií éry němého filmu. Z kouzelného divadelního představení plného vzdušné akrobacie, pádů, klaunských skopičin, tance a živé hudby se Vám určitě zatají dech a nejen to , těšte se na to, že Vás toto představení určitě rozesměje.

4. 11. 2012, 11:00
La Fabrika, Komunardů 30, Praha 7

Po představení se bude konat beseda pro děti s herci. Kromě velkého kulturního zážitku na vás díky Nadačnímu fondu Albert a jeho vzdělávacímu projektu Zdravá Pětka čeká zdravá a chutná svačina.

Ukázka představení Slapstick Sonáta, na které se mohou děti těšit:

Kontaktní osoba v rámci rezervace míst:
Martina Suchá – La Putyka
martina@laputyka.cz