La Putyka – Inspirace dětem bude hrát dětem v Ostravě – divadelní představení Slapstick Sonata.V letošním roce zahájíme již čtvrtou sezónu projektu La Putyka – Inspirace dětem, a to v Moravskoslezském kraji, kam přijedeme za dětmi, abychom jim ukázali představení, které zvedne ze židle opravdu každého a dovolí tak nakouknout do kuchyně krásného novodobého cirkusu. Projekt vznikl s myšlenkou podporovat děti z dětských domovů a slabších rodin, nabízet jiný, inspirativní pohled na spojení divadla a cirkusu. Na chvíli se děti ocitnou v imaginárním cirkusovém šapitó, kde se Vám představí akrobaté, tanečníci a klauni.

Děti se mohou těšit na představení Slapstick Sonata, představení,  které spojuje Mozartovy sonáty s groteskní komedií éry němého filmu. Z kouzelného divadelního představení plného vzdušné akrobacie, pádů, klaunských skopičin, tance a živé hudby se Vám určitě zatají dech a
nejen to, těšte se na to, že Vás toto představení určitě rozesměje.

5. 4. 2013
18:30 občerstvení a beseda s herci
19:30 začátek samotného představení
Multifunkční Aula Gong ve Vítkovicích

Kromě velkého kulturního zážitku na vás díky Nadačnímu fondu Albert a jeho vzdělávacímu projektu Zdravá Pětka čeká zdravá a chutná svačina.

Kontaktní osoba v rámci rezervace míst:
Martina Suchá – La Putyka
martina@laputyka.cz

Těšíme se na Vás,
Tomáš Slavata a Rosťa Novák