Každoroční tour za dětmi by se dala nazvat jedním dlouhým maratonem akcí. Slavata Triatlon tour už zná všechny finalisty a děti už trenují na Pražské finale 13.9. 2015. Letos jsem tento „běh na dlouhou trať“ započal skutečným pražským Maratonem, který jsem dokončil v čase 3:09 a k dnešnímu dni dokončil první fázi sportovních projektů pro děti. Každy rok si říkám, že musím ubrat, ale každý rok je čím dál více akcí a toho, kam se snažím směřovat svou energii. Věřím, že má neutuchající energie bude stále dost silná, abych dětem a lidem přinášel naději a vzor.

Tak jako dítě jsem bojoval s draky, snažím se i teď bojovat za lepší svět, který mne i přes zklamání stále zkouší, ale já vím, že dokud dokážu dát kus sebe, dokážu tím nemožné.  Každou akcí pro děti a každý usměv a vděk, který se mi vrací, mi dáva naději do mého srdce.

Mohli jste všichni sledovat mou tour po celé republice a dokonce i první akci Slavata tour na Slovensku pro děti z tamních dětských domovů a to za nové spoluprace s firmou Hilti.  Mám za sebou od května 29 akcí pro děti, 8000 kilometrů za volantem, 55 vylosovaných kol Author a na 3000 štastných dětí, které se učástnily závodů po celé České republice. (Horská kola, se budou posílat v prvních 14 dnech v červenci).  S Rosťou Novákem a Cirk La Putyka jsme dětem věnovali krásný den na Jatkách 78, kde mohly okusit chuť nového cirkusu. Současně probíhala i dětská Atletická liga, kde se děti učí sportovní všestrannosti a bojují o co nejvíce bodů na finále.

V průběhu června dokonce padla první klapka natáčení dokumentu o českých filantropech a započala úžasná spolupráce s Nadačním fondem pomoci, kde stále probíha sbírka a můžete příspět jakoukoliv částkou na nákup pro děti. Nemohu také opomenout na velkou pomoc a podporu Rádia Impuls.  Je těžké jakkoliv více srhnout to, co mám za sebou za poslední dva měsíce či půlrok příprav, ale teď mám před sebou další výzvy a vše musím dotáhnout do konce. Mou tour mapovali fotogalerie z každé akce, které jste mohli sledovat na stránkách Facebooku, či živé vstupy na Rádiu Impuls.

Možná se může zdát, že to vše muselo být naročné, ale každý den mne hnala kupředu touha dětem dát ze sebe maximum.

Nepolevím a nezastavím se.