Nejsme v tom sami a je super, kolik z Vás se k nám přidalo. V tomto týdnu jsme zavezli napříč ČR 32 dětských domovů vším potřebným. Souběžně jsme spustili akci za velké pomoci Pražské Pomoci – Salvátor (René Hradecký) akcí šité roušky do každého DD v ČR. Výzvu, kterou jsem inicioval na jednorázové respirátory, roušky či ochranné obleky zvedla velkou vlnu solidarity a s tím, co jsem nakoupil, máme 17 000 kusů jednorázových roušek + 2500ks respirátorů a to není konec. Díky tomuto už v tuto chvíli zásobujeme zasažené domovy nákazou, aby měly potřebný materiál.

Strašně moc díky lidem z Komerční Banky Jana Petrovská, Jan Hnátek, Martin Osička, paní Vondráčková, Ivana Musilová a Alexandr Savko. Společnost MediCross.cz (Kamil Neuwirt) Moc moc díky Martin Martin Kolar, Jolana Jílková Pečenková, Jana Třísková, Tereza Jonáková a Karel Němeček. Když se spojí síly s Dobrým Andělem (Šárka Procházková – Petr Sýkora) hned je z toho více dezinfekce a radosti. Díky moc David Sácký a David Svatoš, kteří velkou měrou pracují na zajištění dalšího materiálu. Moc díky, Katerina Havelkova, Míchaela Soukupová, Martin Pospíšil, Ondra Malý, Jiří Kohout, Barbora Černošková Koudelková za jejich pomoc s rozvozy a Veronice Chrobákové za pomoc s administrací.

Během toho všeho se snažíme i s holkama doma sportovat a i přes náročný týden jsme zvládli naběhat téměř 40 kilometrů 🙂 Moc si Vážím pomoci od Petra Vakoče, který sám zavolal a i přes své sportovní povinnosti nabídl pomoc. Kdokoliv z Vás, kdo by se chtěl připojit, může se mi ozvat nebo podpořit samotný nákup potřebných dezinfekcí a ochranných pomůcek. odkaz: https://www.znesnaze21.cz/…/hromova-vyzva-hromovy-blesk-ii Díky moc celému týmu Znesnáze.21, který mi teď ještě pomáhá vytvořit výzvu na počítače, které ještě domovy potřebují. Pokud jsem na někoho zapomněl, moc se omlouvám, a napište mi a já Vás dopíšu. Je úžasné, kolik lidí se dokáže propojit, aby pomohlo. Tomáš a jeho Hromová parta.