Furt makáme a rozvážíme. V minulém týdnu jsme dokoupili další zásoby respirátorů, roušek, dětských roušek a stále zavážíme zasažené domovy a také jim teď chceme pomoci, aby měly dostatek materiálu vzhledem k uvolnění opatření a návratu dětí do škol. Také k tomu připravujeme vše na závodní sezonu, aby byl vlek a kompletní zázemí připraveno. Takže už ladíme celou bezplatnou půjčovnu pro děti a mnoho dalšího.

S rozvozy nám stále pomáhají přátelé, zapojil se Ondra Malý, Ivana Oharkova firma Spur nám stále pomáhá s dětskými rouškami. Děláme maximum a nepolevíme, rozváží i Pavlina Slavatová s Terezkou, abychom toho v minulém týdnu zvládli více. V následujícím týdnu nás čekají další rozvozy a konkrétní pomoc. Chci také moc poděkovat Zdenek Zikmund, který společně se Subaru rozjel sbírku na podporu našich nákupů a už teď je tam krásných 118 000 tisíc a věřím tomu, že to dotáhneme až na 200 000 a díky tomu budeme moci udělat dostatečnou zásobu pro všechny DD, které pravidelně zásobujeme, aby to vše zvládli.

V tuto chvíli zajištujeme pomoc do 113 dětských domovů a pomáháme i na jiných frontách. Kdyby se kdokoliv k nám chtěl přidat, tak může přispět na nákup potřebného materiálu zde v odkaze: https://www.darujme.cz/vyzva/1201941Také jsme začali vše připravovat na to, abychom mohli v pondělí rozjet tréninky naši Řepské Atletiky, ale bohužel situace je jaká je, ale musíme to zvládnout a bojovat. P.S. Málem bych zapomněl na Renata Horňáková a Jiří Dušek, kteří pomohli také s rozvozy.