Už jen 6 dní nás dělí od Cesty k Baltu 2019 – Volume III – nepotřebujeme zachránit, ale chceme pomoci.

Další dětský domov se rozhodl pomoci, letos se jedná o DD Liběchov a chtějí podpořit domov důchodců Vidim a Nadační fond „N“ – pro nedonošená miminka – FN Motol. 5 odvážných dětí se rozhodlo za pět dní dojet k Baltu a přijmout tak výzvu, nebo spíše pokořit trať dlouhou 580 km. Chtějí pokořit nejen sebe, ale hlavně udělat maximum pro to, aby vybraly co nejvíce peněz právě pro již zmíněné lidi. Děti si samy uvědomují, jak moc jim lidé kolem nich pomáhají a chtějí pomoci kolem sebe. Díky vychovatelům a paní ředitelce Šůmové (Dětského domova Liběchov), která tuto akci plně podporuje, mohou děti tuto cestu i přes svůj zdánlivě nízký věk podniknout a překonat tím i svoje hranice. Cesta k Baltu – Volume III symbolicky odstartuje v DD Krompach, kde to vše v roce 2016 začalo. Nechci, aby se zapomnělo na to, kdo za tímto stojí, a to aby se tato myšlenka zachovala tam, kde se narodila. Nadační fond pomoci zase každou Vaši částku znásobí zlatým řezem. Sbírka se rozběhne 10.6.2019

Sledujte cestu dětských hrdinů, kteří chtějí během jednoho týdne vybrat částku 200 000,- a pokořit sami sebe. Stanou se Mladými hrdiny ?

Cestu můžete sledovat online zde: https://www.facebook.com/events/419871245225388/

Hromová parta, Cirk La Putyka, Radiožurnál, Nadační fond pomoci, Decathlon Liberec, Author, Emco, Brynje of norway cz atd.