Od konce řijna jsem začal zase jezdit na základní školy a do dětských domovů s příběhem, který mě potkal jako dítě, abych ukázal dětem, že jejich sny jsou moc důležité. V letošním roce jsem musel začít s besedami dříve než minulé roky, abych stihl navštívit školy i dětské domovy ještě před odletem do Austrálie, kde se chci naplno věnovat tréninku a zajet pak v Africe co nejlepší čas na Ironman tratích (3.8km plavaní, 180 km kolo a 42 km běh).

Je to letos již čvrtý rok, kdy vyrážím v takovém množství na besedy. V tomto roce se také vracím do domovů, které jsem již v minulosti navštivil a přináším dětem nové zážitky ze závodů a také jim pouštím jejich fotky, jak krásně bojovaly na závodech triatlonové tour v roce 2013. Než odletím za klokany, tak mne ještě čeká kolem 30 besed. Díky podpoře společnosti  TomTom ,která se mi stala partnerem na cestách za dětmi, mohu zase poznávat nové přiběhy a cesty dětí za jejich snem. Věřím, že teď už bude má cesta  jasnější a při putování za lidskými příběhy a dětmi již nezabloudím.

Velkou pomocí je mi také Advokatní kancelář Abbot Legal, která vnáší do mého života systém a řád a podílí se na připravě besed a organizování. Všechny besedy v jakékoliv části české republiky jsou zdarma, jak pro školy tak pro dětské domovy.

Nedávno mi příšel z Bhutanu krásný dopis od mé kamaradky, která mi napsala, že není důležítá cesta, ale to co na té cestě zanecháme, tedy krom odpadků 🙂