Většinou dávám samé pozitivní posty, ale dnes otevřu téma, které vás trochu zvedne ze židle. Každý z nás to zažil, že sousedské vztahy někdy skřípou či máte souseda/ku, kteří mají dost času na to, aby řešili všechny kolem sebe a oni jsou ti dokonalí. Já sám se někdy nachytám, když vidím skupinu romů, že si hlídám peněženku, nějak tak to máme v té hlavě vsugerované.

rodina

Ale to, že někdo rasově napadne děti, které máme u sebe, když jsou slušně vychovaní, mi přijde už jako extrém a překročení slušnosti.

Dům, ve kterém žijeme užíváme tak, jako jiní. Představte si, že nafouknete dětem skákací hrad a na zahradě se vám zjeví sousedka, která nejen, že vás nařkne z toho, že ji provokujete, ale ještě na vás zavolá městskou policii. Ta se jen otočí mezi vraty a popřeje vám upřímnou soustrast se sousedkou. Policie nevyšla, sousedka vezme hadici a začne děti kropit přes plot vodou.Scéna jako z americké komedie. Je to jen zlomek toho co se tu někdy děje 🙂 Co byste udělali vy, kdyby majiteli domu, ve kterém bydlíte, dorazil tenhle email? 

Část emailu: Nejen, že se mi arogantní jednání nelíbí, ale cítím, že se celá situace vyostřuje a tak z důvodu předejití nějakým problémům jsem posílila kamerový systém okolo domu tak, že je v záběru celá zahrada včetně oplocení. Bohužel je toto bezpečnostní opatření nutností, neboť ve Vašem domě se pohybují romští mladiství a psychicky labilní nájemníci, jejíchž chování je pro nás a také samozřejmě pro našeho psa podezřelé.