Ladíme celou bezplatnou půjčovnu pro děti a mnoho dalšího

Furt makáme a rozvážíme. V minulém týdnu jsme dokoupili další zásoby respirátorů, roušek, dětských roušek a stále zavážíme zasažené domovy a také jim teď chceme pomoci, aby měly dostatek materiálu vzhledem k uvolnění opatření a návratu dětí do škol. Také k tomu připravujeme vše na závodní sezonu, aby byl vlek a kompletní zázemí připraveno. Takže už ladíme celou bezplatnou půjčovnu pro děti a mnoho dalšího.

Celý příspěvek
Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ladíme celou bezplatnou půjčovnu pro děti a mnoho dalšího

Pořad Uchem jehly

V únoru jsme společně s panem farářem točili do pořadu Uchem jehly, kdy jsem mezi rozvozy zamířil do Lanškrouna. Tuto neděli 11.4 od 12:40 můžete sledovat výsledek a trochu jiný pohled na můj svět. Anotace ČT: Pozvání do pořadu Uchem jehly přijal triatlonista a filantrop Tomáš Slavata, první Čech oceněný evropskou cenou #BeActive Local Hero. Je to také Srdcař roku 2013 a držitel mnoha dalších ocenění za práci s mládeží, včetně ceny od Mezinárodního olympijského výboru. Muž s nelehkým dětstvím, kterému sport pomohl překonat traumata minulosti a pomáhá mu dál při práci s dětmi s podobným osudem. Nejen o tom si s ním bude povídat Zbigniew Czendlik.

https://www.ceskatelevize.cz/…/1031415…/321298380010002/

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pořad Uchem jehly

Dnešní doba je zvláštní.

Na jedné straně čtu oduševnělé posty osobností o pocitu ztráty svobody z tepla domova a z té druhé vidím lidi, co riskují životy pro druhé a rodiny, které přicházejí o své blízké!!! „Svobodu si bereme my sami,, Nemyslím si, že naši společnost rozděluje politická situace kolem covidu či opatření, která jsou, ale jsme to my sami a široká veřejnost, která nedokáže přijmout zodpovědnost za lidi kolem sebe. Nejsem unavený z toho, jak pomáháme, ale jsem unavený z lidí, kteří nedokážou pochopit, že ta situace je opravdu vážná a ty dopady budou drtivé. Štve mě hodně věcí, ale musíme začít od sebe

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dnešní doba je zvláštní.

Den Hromové party – fotopříběh

Díky fotografovi Honzovi Jirkovskému máme úžasné fotky, které zachytily náš běžný den Hromové party. Honza k nám přijel v pondělí 29.3. v 9:30 a odjížděl domů až kolem 20. hodiny. Pondělí je vždy náročné, protože se musí doladit veškeré rozvozy do dětských domovů dle jejich aktuálních potřeb a také dokoupit další materiál. Každý den se snažíme začít společným během a já se pak vrhám do víru povinností. Hned po běhu jsem Honzu vzal na čistění žlabu v Manufaktuře, která mi pomáhá už od začátku pandemie, čímž se snažím nabídnout rovnováhu v tom, jak dokážu pomoci zas já.  Mezitím stíháme rychlý oběd a po vyčištění žlabu míříme pro zásoby dezinfekce na povrchy. Po naložení už frčíme domu, kam přijíždí Jolana s Romanem, kteří budou zavážet dětské domovy na jihu Čech. Posléze přijíždí Štěpán, který zajištoval nákupy respirátorů, roušek a dětských roušek, které nám pomalu docházely. Vše jsme předali, naskladnili a je čas vyrazit na podvečerní rozvozy do domovů kolem Prahy tak, abych Honzu nebral až na Moravu.

Celý příspěvek
Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den Hromové party – fotopříběh

Sezona zase nejistá, ale děláme maximum

Sezona zase nejistá, ale děláme maximum, abychom byli připraveni hned, jak se vše začne uvolňovat. Opravujeme veškeré zázemí po loňském roce a také zlepšujeme naše zázemí. Pro letošní rok chceme posílit naši bezplatnou půjčovnu a to pro dospělé kategorie, kdy budeme vozit jak horské, tak silniční kolo Author ve vyšší kvalitě, abychom tím mohli pomoci v den závodu, kdyby se závodníkovi cokoliv stalo s jeho vybavením (kola jsou zakoupena za dotovanou cenu).

Celý příspěvek
Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sezona zase nejistá, ale děláme maximum