Odstartovala ve skvělé atmosféře a do parku Flóra dorazilo 102 závodníků. Velkou radost nám udělala účast dětí z dětských domovů i široké veřejnosti. I když během dne na chvíli spadlo pár kapek, úsměvy a dobrá nálada vydržely po celý závod. Moc děkujeme za pomoc při stavění tratě Verče, Jardovi, Monče, Mirce, Barče, Janě, Aničce, Káje a Petrovi. Velké díky patří také Slávce, která nám přivezla výborné koláčky a další dobroty na posilněnou jako každý rok a na každý závod na který přijede pomáhat.
Děti si za své výkony odnesly diplomy, medaile i drobné dárečky a celé odpoledne tradičně zakončila tombola. Součástí vyhlášení byly také vyjímečné kategorie pro děti, které potřebují individuální péči, a i ty si zasloužily obrovský potlesk.


Nejkrásnější bylo znovu sledovat, jak se podařilo propojit děti z dětských domovů se širokou veřejností. Vzájemná podpora, radost byla vidět na každém kroku bez ohledu na to, odkud kdo přišel.
Hromová parta. Moc děkujeme všem, kteří dorazili, a už teď se těšíme zítra do Karviné. A moc děkujeme Parku Flóra Olomouc za krásné místo.

Odkaz fotogalerie:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10231715521606805&set=pcb.10231715549807510