Závod je pod taktovkou Lukáše Netíka. Já sám se pak postavil na start hlavního závodu a přežil. Jsme rádi, že jsme mohli tento závod podpořit a už v úterý se se na Vás těšíme na Slavata tour v Plzni. Lukáš zase věnoval pro Hromovou partu a Cestu k Baltu šek. Celým dnem provázel úžasný David Cihlář a Marek Vobr. Nepolevujeme Tomáš, Pája a Terezka

Odkaz fotogalerie:

https://www.facebook.com/photo?fbid=10231837938027139&set=pcb.10231837966667855