Třetí závod Slavata Tour v tomto týdnu byl v Náchodě. Dnešní den se konal na dětském dopravním hřišti. I dnes nás počasí podrželo a nespadla ani kapka. Děti si to užily stejně jako my. Závodilo se jako o život a pro nejlepší tři v každé kategorii se opět rozdávaly diplomy, medaile a krásná trička. Poukázky na sportovní vybavení si i dnes našly své majitele díky tombole. Moc děkujeme za úžasnou atmosféru kterou jsme společně vytvořili díky tomu jsme mohli i podpořit děti, které potřebují speciální péči. Díky nám pocítily pocit vítězství a uznání. Moc děkujeme týmu DAS Mirka, Zdeňka, Hanka, Dominik a Martin. Už zítra nás čeká směr Volyně, kde se sejdeme se všemi, kteří se chystají na Vltava Run a týmy ďetskych domovů se znovu postaví na start.
Bude to jízda, držte palce!






A příští týden Tour pokračuje už v úterý v Brně!
Všem moc děkuji, že jste dorazili. Opět se nám podařilo propojit děti z veřejnosti s těmi z dětských domovů a společně jsme si užili krásné a smysluplné odpoledne. Moc děkujeme městu Náchod, který společně s námi závod zahájil a donesl pro děti krásné ceny.
Odkaz fotogalerie:
https://www.facebook.com/photo?fbid=10231648178323265&set=pcb.10231648218284264