Na dnešní Slavata Tour v Brně dorazilo přes 120 dětí, takže jsme se opravdu nezastavili. Přijely děti z dětských domovů i ze široké veřejnosti a za to moc děkujeme! Počasí bylo spíše pod mrakem, ale naštěstí se nikdo nemračil. Naopak bylo veselo. Děti se na závodech snažily ze všech sil, a za to dostaly spoustu cen, od diplomů a medailí až po pexesa, batůžky a další odměny. A na závěr byla jako vždy tombola s poukázkami na sporotovní vybavení. Vše se vydařilo a zítra nás můžete potkat v Olomouci v parku Flóra. Budeme se těšit. Mockrát děkuji za pomoc Slávce, Jardovi, Monče, Verče, Blance, Pepovi samozřejmě Petrovi Punčochářovi a jeho týmu ze ZŠ Svážná.

Všem moc děkuji, že jste dorazili. Opět se nám podařilo propojit děti z veřejnosti s těmi z dětských domovů a společně jsme si užili krásné a smysluplné odpoledne.

Odkaz fotogalerie:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10231704993703614&set=pcb.10231705042784841