Benefiční aukce – Jeep Grand Cherokee 4.7i V8 LPG

Rodokmen auta a jeho cesta až sem – Bojuj až do konce (benefiční aukce) s Jeep Grand Cherokee a Tomášem Slavatou

1

Hádky, násilí a útěky z domova, to bylo moje dětství. Rozhodl jsem se však vzepřít rozdaným kartám a stal jsem se sportovcem a rozhodl se pečovat o děti z problémových poměrů, jaké jsem zažil já sám a prostřednictvím sportu jim ukázal cestu k lepšímu životu.

K nákupu sportovního materiálu pro děti ze sociálně slabých rodin chci použít utržené peníze z prodeje mého auta Jeep Grand Cherokee 4.7i V8 162 kw v plné výbavě s koženým interiérem a komplet výbavou na lehký off road, které teď dávám veřejně všanc.Výtěžek z prodeje použiju na nákup horských kol a sportovního vybavení pro děti.

Za 250 000 Kč nakoupím celkem 60 horských kol Author, které losuji v rámci závodů Slavata Triatlon Tour nebo věnuji dětem, ve kterých vidím touhu bojovat o lepší budoucnost právě díky sportu a jejichž rodina si nákup nového kola nemůže dovolit.

Dalších 100 000 Kč investuji do nákupu sportovního vybavení a oblečení. Tento rok jsme s dětmi z DD Krompach absolvovali na kolech Cestu k Baltu, ke které jsme museli nakoupit nové stany a výbavu na cestu a kempování, oblečení na kolo, batohy, rukavice, nepromokavé pláštěnky a jídlo. Podobný projekt chystáme na příští rok s dětským domovem Tuchlov, který chce cestou k Baltu pomoci Petrovi Valchařovi, herci ze souboru Cirk La Putyka, který je na vozíku a peníze utržené ve veřejné sbírce,  která by s Cestou k Baltu byla spojená, by se věnovaly na nákup 3D tiskárny sloužící k výrobě protéz.

3

Přikládám odkaz na rozvhovor s Gabrielem z Dětského domova v Pardubicích, který vyhrál kolo na jednom ze závodů Slavata Triatlon Tour.

http://www.slavatatriatlontour.cz/news/detail/116

Děkuju Vám, že mi pomůžete pomáhat!

Technická specifikace:

Jeep Grand Cherokee 4.7i V8 162 kw v plné výbavě s koženým interiérem a komplet výbavou na lehký off road. Auto jsem 3 měsíce hledal a pak 4 měsíce upravoval a udělal komplet přestavbu. Auto bylo servisované autorizovaným servisem Imofa a speciální doplňky byly řešeny s firmou Escape 4×4, která se specializuje na úpravy Off Road.

Auto jsem původně stavěl pro sebe, a to aby sloužilo jako náhradní vůz k Land Roveru Discovery II na charitativní akce, které realizuji po celé ČR a také na Slovensku. Tahám 3 tunový vlek s veškerým materiálem. Bohužel po několika jízdách jsem zjistil, že Jeep je poměrně lehké auto a s tak těžkým vlekem není stabilní při silném větru.  Je to ideální vůz na tahání vleku kolem 2000 kg.

Výbava: klimatizace, kožené sedačky, tempomat, denní svícení, Automat 4×4 all + uzávěrka. el. ovládaní sedaček + vyhřívání, el. zrcátka, okna, zadní pevnostní nárazník, alu kola + gumy ALL Terrain, auto je po kompletní úpravě včetně všech doplňků, které vidíte na fotkách. Montáž LPG v hodnotě 50 000Kč 100L nadrž. Motor má najeto 172 000km. Doplňky na autě za 80 000Kč, komplet tužší péra, speciální úprava proti oděru, rozšiřovací podložky, výměna veškerých náplní. Diferenciály, převodovka, nové rozvody – řetěz, nové destičky, přední ložiska na kolech včetně kloubů, klouby na kardanu, pevnostní nárazník, držák rezervy, přední nájezd + šekly, expediční zahrádka, kanystry, led světlo, hliníkové bedny, čepy řízení, atd. Pro více fotek mne neváhejte kontaktovat.

Auto nese velký kus mé práce, na auto chci dát dvouletou záruku i na skryté závady a pomohu se servisem a údržbou po dobu dvou let díky spolupraci s autorizovaným servisem Imofa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.